Numizmatyka i katalog monet. Monety polskie złote i srebrne.

Collatio.pl

Monety kolekcjonerskie - sprawdź plan emisji 2010.

SZUKAJ (wpisz nazwę monety):

Szukanie zaawansowane

Porównywarka cen monet Collatio.pl - Oferta dla sklepów

Wstęp

Zwiększ swoje zyski dzięki naszej przeglądarce! Już po kilku dniach twoja oferta pojawi się w naszym serwisie, bez potrzeby modyfikacji twojego oprogramowania – nasi pracownicy zintegrują collatio.pl z Tobą.

Według niezależnych badań, porównywarka cen to najbardziej efektywne narzędzie promocji ofert sklepów internetowych. Inwestycja zwraca się do dużo bardziej niż wydana na reklamę w wyszukiwarce bądź magazynie.

W Polskim internecie działa już kilka dużych przeglądarek cen. Ceneo.pl, Nokaut.pl czy Skapiec.pl oferują bardzo szeroki asortyment produktów, a ich oglądalność to miliony wejść w miesiącu.

Collatio.pl skupia się tylko i wyłącznie na monetach kolekcjonerskich, emitowanych przez NBP. Dzięki temu możemy dostosować serwis do tej grupy produktów oraz skupić się na wąskiej grupie użytkowników zainteresowanych numizmatyką.

Nawiązanie współpracy

Sklep musi prowadzić działalność gospodarczą, oraz posiadać stronę internetową. Każdy oferowany produkt powinien mieć unikalny identyfikator, a do strony zakupowej powinien prowadzić unikalny link.

Jeżeli nie jesteś pewien czy Twój sklep spełnia te wymagania, napisz do nas na adres [email protected]

Nie wymagamy żadnej umowy, wystarczy jak wyślesz do nas email na adres [email protected]

Koszty

Według niezależnych badań, porównywarka cen to najbardziej efektywne narzędzie promocji ofert sklepów internetowych. Inwestycja zwraca się do dużo bardziej niż wydana na reklamę w wyszukiwarce bądź magazynie.

A teraz najważniejsze: do końca sierpnia 2008 korzystanie z serwisu jest całkowicie bezpłatne! Dzięki temu będziesz miał okazję przekonać się, jak skuteczne jest to narzędzie. Dodatkowo, również po tym okresie, wszystkie nowe rejestrowane sklepy otrzymają 2 miesiące gratis na przetestowanie funkcjonalności

Po tym okresie wprowadzimy niewielkie opłaty abonamentowe, oraz koszty zmienne – wynikające z ilości przekierowań do Twojego sklepu. Wysokość stawek będzie zależała od ilości prezentowanych monet.

Reklama w serwisie - O serwisie - Media o nas - Oferta dla sklepów - Warunki korzystania - Forum kolekcjonerskie
monety i numizmatyka: monety srebrne, monety złote oraz monety dwuzłotowe gn.   (c) cme.pl 2008-2010