Numizmatyka i katalog monet. Monety polskie złote i srebrne.

Collatio.pl

Monety kolekcjonerskie - sprawdź plan emisji 2010.

SZUKAJ (wpisz nazwę monety):

Szukanie zaawansowane

Porównywarka cen monet Collatio.pl - Warunki korzystania

Ogólne

Właścicielem serwisu collatio.pl jest GRUPA CME, z siedzibą w Gdańsku, przy ulicy Budapeszteńskiej 15/23.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację spisanych tutaj warunków.

Jak działamy

Idea serwisu polega na gromadzeniu w jednym miejscu cen oferowanych przez różne sklepy. Nie jesteśmy sklepem, spełniamy wyłącznie rolę informacyjną i poglądową. Chcąc zakupić wybrany produkt należy wykonać to za pośrednictwem sklepu.

W miarę możliwości technicznych dokładamy starań, żeby prezentowane przez nas dane były zgodne ze stanem faktycznym, nie możemy jednak tego zagwarantować. Aby potwierdzić faktyczną cenę oraz dostępność produktu należy sprawdzić ofertę bezpośrednio na stronie sklepu, z którego dana oferta pochodzi.

Odpowiedzialności

Nie odpowiadamy za różnice w cenach, jakie mogą pojawić się pomiędzy cenami prezentowanymi w serwisie, a rzeczywistymi cenami sklepów. Nie ponosimy też odpowiedzialności za dostępność produktu. Aby potwierdzić cenę i dostępność sprawdź ją bezpośrednio na stronie sklepu. Wszelkie wątpliwości, uwagi oraz pytania odnośnie produktów należy wymieniać bezpośrednio ze sklepem. Będziemy wdzięczni za dodatkowe poinformowanie o tym nas, co pozwoli nam usprawnić proces aktualizacji danych.

Nie ponosimy odpowiedzialności za sposób wykonania bądź niewykonanie przez sklep obowiązku wynikającego z umowy sprzedaży towarów i usług.

Nie ponosimy odpowiedzialności za jakość, bezpieczeństwo oraz legalność towarów promowanych w serwisie.

Dokładamy starań, aby prezentowane w serwisie informacje (opisy monet, aktualności) były prawdziwe. Nie ponosimy jednak odpowiedzialności za ewentualne błędy, jakie się mogą pojawić. Będziemy wdzięczni za ich zgłaszanie.

Dokładamy wszelkich starań, aby serwis działał bez zakłóceń, mogą się jednak zdarzyć przerwy w działaniu, wynikające z zakłóceń w działaniu łącz internetowych, czy też przerw technicznych.

Dane osobowe

Usługodawca dba o poufność wszelkich danych osobowych uzyskanych w trakcie działalności serwisu.

Prywatność

Zgodnie z przyjętą praktyką większości serwisów internetowych, zbieramy i przechowujemy zapytania HTTP kierowane do naszego serwera. Znamy publiczne adresy IP, z których przeglądane są treści informacyjne naszego serwisu (np.: adres IP, rodzaj przeglądarki). Dane te są przez nas wykorzystywane w celach technicznych na potrzeby ulepszania jakości świadczonych przez nas usług. Są one wykorzystywane jedynie na potrzeby serwisu.

Serwisu używa plików cookies w celu dostarczania usług i treści dostosowanych do indywidualnych potrzeb i zainteresowań. Nie jest on wykorzystywany do pozyskiwania jakichkolwiek informacji o użytkownikach.

Zastrzegamy sobie prawo zmiany Warunków Korzystania w każdym momencie poprzez zamieszczenie zaktualizowanej wersji dokumentu w serwisie.

Reklama w serwisie - O serwisie - Media o nas - Oferta dla sklepów - Warunki korzystania - Forum kolekcjonerskie
monety i numizmatyka: monety srebrne, monety złote oraz monety dwuzłotowe gn.   (c) cme.pl 2008-2010